Attiecību spēle “Viņš un Viņa” – 40 EUR

Interesanta attiecību spēle, kas palīdz iepazīt vienam otru caur dabas dotiem likumiem, caur visu, kas svarīgs. Interesanti fakti par sievietēm un vīriešiem, kas balstīti uz Cilvēkzinībām un mūsu apbrīnojamo, neatkārtojamo, unikālo un tik ļoti īpašo ķermeni un tā funkcionalitāti. Jautājumi un atbildes par to, ko dara tikai viņš, ko dara tikai viņa, ko dara abi, bet dažādi un ko dara abi, bet vienādi. Spēle jau pieejama tirdzniecībā, piegāde šobrīd iespējama 2 nedēļu laikā. Taču tas ir tā vērts!

Izglītojoša īpašību spēle “DIVI IR VIENS” – 35 EUR

Spēlē ir veidota balstoties uz to kā darbojas mūsu smadzenes - labā puslode, kreisā puslode un līdzsvars star tām. Katram no mums kādreiz dominē viena vai otra puslode un katrs no mums kādreiz ir līdzsvarā. Brīžos, kad esam vienā vai otrā polaritātē tas nes mums notikumu gaitu, ko nevēlamies, taču tai pat laikā katrai no tām ir vieta būt, taču līdzsvarā. Spēlē ir 14 dažādas spēles, kuras izmantojot var risināt konfliktus, attīstīt savu personību, vienot un veidot komandu, dalīt atbildības un uzdevumus un atrast tajā visā līdzsvaru, mieru un harmoniju. Spēlē iekļautas 82 labās puslodes īpašibas, 82 kreisās puslodes īpašības, 56 īpašības, kad esam līdzsvarā un 14 instrukciju kārtis, Komplektā ir arī instrukcija.

Procesu vadības spēle “IR!” – 75 EUR

No domas līdz rīcībai No problēmas līdz risinājumam No idejas līdz realizācija No jautājuma līdz atbilde Lielā procesu spēle septiņos posmos no Resursu analīzes, Cauri procesiem, caur savu personību un komandu, caur personīgām un komandas vērtībām, izvērtējot visus faktus un faktorus līdz plānam un tā integrācijai. Spēcīgs atbalsta elements personisko, biznesa, komandas, projektu, konfliktu un citu jautājumu risināšanai. Vairāk par spēli var lasīt sadaļā spēles. Spēli iespējams izmantot arī kā 8 atsevišķas metodes – kur katrai ir pievienots skaidrojums kā to izmantot un pielietot. Spēle ir izmanotojama gan kā kopums procesu vadībai, gan arī kā atsevišķas metodes, pielāgojamas situācijai.